Promotion

Company Profile

  • Ankara Asfaltı Üzeri No: 198 Kat:3 (DHL Üstü) Pamukkale / DENİZLİ
  • 0 258 251 75 60
  • info@ertangumrukleme.com

Promotion "İşini seven sektörel bazda sürekli kabuğunu yenileyen bir ekibiz."

ERTAN olarak bizler müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı temel amacımız kabul edip, hizmet verdiğimiz kurumları müşteri gibi değil birer çalışma partneri olarak görüp istikrarlı, düzenli ve özverili hizmet vermeyi  prensibimiz olarak kabul etmişizdir.
Zamanın ne kadar önemli olduğunu bilen firmamız, günün hız standartlarına ulaşabilmek için gerekli olan araç ve teknik donanımına gereken önemi vererek müşterilerimizin tüm iş ve evrak sirkülasyonuna cevap verecek düzeye ulaşmış olup, bilgili ve tecrübeli personellerimiz bulunmaktadır.
olarak bizler müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı temel amacımız kabul edip, hizmet verdiğimiz kurumları müşteri gibi değil birer çalışma partneri olarak görüp istikrarlı, düzenli ve özverili hizmet vermeyi  prensibimiz olarak kabul etmişizdir.
   Zamanın ne kadar önemli olduğunu bilen firmamız, günün hız standartlarına ulaşabilmek için gerekli olan araç ve teknik donanımına gereken önemi vererek müşterilerimizin tüm iş ve evrak sirkülasyonuna cevap verecek düzeye ulaşmış olup, bilgili ve tecrübeli personellerimiz bulunmaktadır.
Gümrükleme
Bu bağlamda Mevzuattaki değişiklikleri anında müşterilerimize bildirmek ve dalımız dahilindeki tüm konularda müşterilerimize yardımcı olabilmek ana amacıyla firmamız gümrükleme sektöründe 1999 yılından bu yana Ertan Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. Adı altında, Denizli merkez, İzmir ve İstanbul şubelerinde, 4 Gümrük Müşaviri, 10 Gümrük Müşavir Yardımcısı ve 25 uzman personeli ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
Nakliye Organizasyonları
Müşterilermizin talebi doğrultasında ithalat ve ihracat işlemlerinde taşımacılıkla ilgili gerek yurtiçi gerekse yurtdışı nakliye organizasyonları (Karayolu Taşımacılığı, Denizyolu Konteyner Taşımacılığı, Denizyolu Kuru Yük Taşımacılığı, Tren /Vagon Taşımacılığı) 1999 yılında Denizli merkez olmak üzere İzmir ve İstanbul şubeleriyle firmamız Ertan Ülkelerarası Taşımacılık Ltd. Şti.  Aracılığı ile T.C Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı 'ndan almış olduğumuz "R2-Uluslar arası ve yurtiçi eşya taşıma İşleri Organizatörlüğü" belgesi kapsamında firmamız tarafından yapılabilmekte ve bu şekilde müşterilerimize dış ticaret hizmetlerinin bütün halinde sunulması mümkün olabilmektedir.Dış Ticaret Danışmanlık
Firmamız sadece somut ithalat, ihracat işlemleriyle ilgili olarak çözüm üretmemekte, tasarlanan dış ticaret işlemleriyle ilgili danışmanlık hizmetleri vermekte, dış ticaretle ilgili her türlü soru ve sorunların yanıtını verebilecek şekilde hizmet üretmekte, bu alanda talep edilen her konuda rapor hazırlayabilmektedir.

İzinler ve Belgelendirme Hizmetleri
Dış ticaret işlemlerinde işlemin türüne göre değişik süreçler olabilmektedir. Dahilde işleme için yatırım teşvik için ürün cinsine göre ithalat veya ihracat işlemlerinde değişik kurumlardan uygunluk veya kontrol belgesi adı altında belge temini gerekebilir. Firmamız bütün bu hizmetleri verecek şekilde kendini  örğütlemiştir.

Arşiv Hizmetleri 
Firmalar için en zor olan konulardan biri aradan aylar geçtikten sonra değişik nedenlerle istenen belgelerin hazırlanmasıdır. Dış ticaret işlemlerinde müşterilkerimiz adına bu hizmeti biz yapmaktayız. Elektronik kayıt sistemimizle işlem görmüş belgelere kolayca ulaşıp talep edilen belgeleri her zaman müşterilerimizin kullanımına sunabilmekteyiz.
ERTAN 'dan  bu kalitede hizmet almak isterseniz bizi arayınız. Başarılı ve sonuç alıcı bir işbirliğini ve dayanışmayı garanti edersiniz.
Size hizmet görevimizdir.

 
Saygılarımızı sunar…

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
ERTAN KESGİN